O Nas

Witaj!


Z tej strony Kasia i Justyna - twórczynie marki Relaksacyjne.pl.

Dziękujemy, że zaglądasz do naszego świata relaksacji w pięknym i naturalnym wydaniu.


Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda chwila spędzona z naszymi produktami była wyjątkowa i przyniosła Ci regenerację i dobre samopoczucie.


Skąd pomysł na Relaksacyjne.pl?

Na co dzień mierzymy się z wieloma wyzwaniami. Nasze listy zadań i ambitne cele wymagają pracy na najwyższych obrotach w pełnym skupieniu. Maratony długiej pracy przed ekranem komputera i telefonu sprawiały, że nasze życiowe baterie najzwyczajniej w świecie szybko się rozładowywały, a zmęczenie i stres dawały o sobie znać coraz częściej. Wiemy, jak ważne jest uważne zatrzymanie się w tej rozpędzonej rzeczywistości i zapewnienie sobie chwili oddechu. Dlatego zaczęłyśmy szukać sposobu na regenerację i złagodzenie napięcia, który będzie naturalny i dostępny w każdej chwili. Co więcej, kochamy piękne przedmioty i wierzymy, że estetyka tego, co się wokół nas znajduje, również wpływa na dobre samopoczucie. I właśnie dlatego stworzyłyśmy markę Relaksacyjne.pl, w której cudowną moc regeneracji i odprężenia płynącą z naturalnych składników zamknęłyśmy w pięknych i funkcjonalnych poduszkach relaksacyjnych z eleganckiego jedwabiu i szlachetnego lnu.  


Bliskie jest nam środowisko naturalne, dlatego poduszki szyjemy na bieżąco, specjalnie dla Ciebie - tak, by nie tworzyć stanów magazynowych. W naszej pracowni wprowadziłyśmy zasadę zero waste. Ze skrawków materiałów, które pozostają po uszyciu poduszek, tworzymy piękne gumki do włosów - dzięki temu wykorzystujemy surowce w sposób zrównoważony. Kartony, w jakie pakujemy nasze produkty do wysyłki, pochodzą z recyklingu. Ograniczyłyśmy również do minimum ilość plastiku w naszych paczkach. Chcemy, aby nasza działalność w jak najmniejszym stopniu wpływała na środowisko naturalne.


Wszystkie nasze produkty szyjemy w całości ręcznie - z pasją, miłością i dbałością o każdy detal, w małej pracowni na Śląsku. Za naszymi produktami stoją nie maszyny, a ludzie z całą swoją pasją i miłością do ich tworzenia.


Rozgość się, zostań z nami na dłużej i przekonaj się, jak wielką moc relaksacji ma natura <3


Nasza misja i wartości


Naszą misją jest zadbanie o dobre samopoczucie Twojego ciała, duszy i zmysłów.


Nasze wartości to:

-naturalne składniki i materiały o właściwościach prozdrowotnych i relaksacyjnych

-estetyka i dbałość o każdy detal produktów

-wytwarzanie produktów w Polsce

-zapewnianie wyjątkowych doświadczeń

-dbałość o środowisko naturalne